SOVÍ POŠTA - vzkazy, pozvánky, dotazy

Profil na Facebooku

10. srpna 2011 v 20:48 | Dark Angel
Drazí přátelé, stejně jako mnoho dalších jsem i já podlehla nátlaku moderní doby a mám odteď profil i na Facebooku. Pokud máte zájem si popovídat o psaní, blogování nebo o nesmrtelnosti chrousta, pošlete bez obav žádost.Poznáte mě podle jména ANGELLA DARK a profilového obrázku stejného, jako je ten v záhlaví blogu. Pravidelně budu přidávat aktuality o své tvorbě, o tom, co právě chystám a píšu, co se mi honí hlavou za nápady a také se objeví něco málo kreseb se slashovou tématikou, které pilně připravuji. Pravděpodobně budu někdy přidávat i články a některé se na Facebooku objeví ještě dříve, než na blogu.

Pojďte si povídat, slash je přece úžasné téma :-)

Vaše Dark

Nový rok přinesl změny...

11. února 2010 v 21:17 | Dark Angel
Možná jste si všimli, že blog se během posledních dvou dní poněkud změnil. Změna to nebyla graficky nijak zásadní, ale ve své podstatě to je změna obrovská!

Slavnostně Vám všem tímto oznamuji, že naše drahá SYRIANA se vrací jako autorka k aktivitě a má pro Vás připraveny hromady nových překvapení!

Od nynějška nepatří NOSTALGIA jenom mně, ale NÁM DVĚMA... Dvěma hříšným duším, věrným služebnicím našeho Velmistra a hlavně... dvěma autorkám.

Už jen to samo o sobě znamená mnoho nového a mnoho změn - doufáme, že jen těch nejlepších.

Od teď se můžete těšit na dvojitou dávku povídek, drabble, poezie a článků, než dosud. To je perfektní ne? Syr má teď svůj sloupek v levé části stránky hned pod mým a tak ji prohlašuji za plnohodnotnou spoluautorku tohoto blogu :-)

Pomáhej nám Severus! Vaše Dark

Soví pošta pro Vás...

18. ledna 2010 v 15:26 | Dark Angel
Mé skvostné sídlo na Příčné ulici má mnohá zákoutí, která běžný návštěvník neobjeví. Kam však může vstoupit každý z mých přátel je bílá věžička - sovinec. Jsem hrdou majitelkou rozličných druhů sov, některých i velmi vzácných či chráněných. Jsou zde jen a pouze pro Vás, aby mi nosily Vaše vzkazy, postřehy, rady, nápady či dotazy...

Pokud mi tedy budete chtít zanechat vzkaz, neváhejte a vstupte...

Sto témat

30. dubna 2009 v 21:47 | Dark Angel
V tomto článku najdete tabulku, do které mi moji milovaní kamarádi napsali více (či méně) návrhů na téma nebo na název povídky. Budu z nich postupně čerpat a přidávat sem odkazy na povídky inspirované jejich nápady...
Pár políček zůstalo prázdných, takže kdyby někdo z vás měl nějaký další nápad, neváhejte a pište mi je do komentů... :-)

VAROVÁNÍ

9. dubna 2009 v 19:52 | Dark Angel

Vstoupením a čtením těchto stránek potvrzujete, že souhlasíte s níže uvedenými podmínkami:


Přistupuji ke stránkám zveřejněným na Internetu a jsem si vědom níže uvedených skutečností. Vstupem na uvedené stránky zároveň potvrzuji pravdivost těchto údajů:  1. Je mi nejméně osmnáct (18) let
  2. Pokud žiji v zemi, kde se plnoletosti dosahuje v jiném věku než v České republice, potvrzuji, že splňuji všechny podmínky plnoletosti a přístupu k eroticky orientovanému obsahu.
  3. Potvrzuji, že sexuálně orientovaná data budu používat pro své osobní účely, tato data mě nijak neurážejí a že tuto stránku navštěvuji dobrovolně.
  4. Budu používat pouze ta data, která neporušují zákony země, ve které žiji.
  5. Neposkytnu ani nezpřístupním žádná data získaná na této stránce nikomu, kdo je mladší 18 let, ani uživatelům, kteří nesplňují podmínky tohoto ujednání.
  6. Budu ctít autorské zákony a bez vědomí autorky tohoto blogu nepoužiji díla z tohoto blogu k jiným, než osobním účelům.
Pokud souhlasíte se všemi podmínkami, vstupte. Pokud nesouhlasíte s kteroukoli z těchto podmínek, opusťte prosím tuto stránku.
 
 

Reklama