Harry Potter slash

Pamatuj, že jsi člověkem 2 - Memento

2. ledna 2011 v 11:41 | Dark Angel
Téma: Harry Potter
Postavy: Remus Lupin, Severus Snape, James Potter, Sirius Black
Varování: slash, +12, nedoporučuji odpůrcům romantiky a bázlivcům
Shrnutí: Co se stane, když jeden zlomyslný Nebelvír prozradí, co nikdy neměl nikdo zjistit?
Poznámka: Druhá část je tu. Snad se vám bude líbit.
Motto: Hominem te esse, memento.


***


Už jenom to, že Black měl pravdu, tě dovádí k zuřivosti. A fakt, že chodba je dlouhá a cíl pořád v nedohlednu, ti také nepřidává na náladě. Kam vlastně jdeš? Už po pár zatáčkách jsi ztratil pojem o směru.

Přepadají tě pochybnosti a vztek, který se v tobě hromadí hrozí výbuchem ve chvíli, kdy se příště střetneš s Blackem. Právě ve chvíli, kdy si řekneš, že se vrátíš, chodba začne stoupat vzhůru. První změna v celé cestě. Přestaneš se tolik starat o nebezpečí a přidáš do kroku. Tvé kroky okamžitě zazní hlasitěji. Tady je půda překvapivě suchá a tvrdá. A tvé kroky duní ozvěnou.

Náhle je chodba plná hluku. Uslyšíš vzdálený výkřik a dusot běžících nohou. To všechno se navíc mísí s podivným skřípěním, jako by se o sebe třela špatně sešroubovaná prkna. Ten zvuk je ti podivně povědomý.

Pamatuj, že jsi člověkem 1 - Hominem te esse

28. prosince 2010 v 18:21 | Dark Angel
Téma: Harry Potter
Postavy: Remus Lupin, Severus Snape, James Potter, Sirius Black
Varování: slash, +12, nedoporučuji odpůrcům romantiky a bázlivcům
Shrnutí: Co se stane, když jeden zlomyslný Nebelvír prozradí, co nikdy neměl nikdo zjistit?
Poznámka: Dárek k Vánocům pro ty, kdo jako já milují nešťastné lásky Severuse Snapea a Rema Lupina
Motto: Hominem te esse, memento.
PS: Kdyby se objevila nějaká dobrotivá dušička ochotná dělat mi beta-ready, pište mi do zpráv autorovi nebo do komentářů. Nebyla by to moc náročná práce, nemám příliš času na psaní. Znamenalo by to spíš jen nárazovou činnost. Práce by spočívala v přečtení dané povídky, jejím zhodnocení a případných textových, gramatických nebo dějových úpravách, které mi navrhnete. Nechci žádného glosátora, jen betu. Díky, Dark


***


Rozšířenýma očima zíráš do tmy. Snažíš se rozeznat, co máš čekat v temnotě před tebou. Jdeš, krok za krokem, metr po metru se posouváš podél chladné vlhké stěny, jako by ti mohla pomoci uklidnit roztřesená kolena.

A tajemství číhá.

Chabé světlo hůlky ti dává alespoň minimální jistotu, že kolem tebe jsou jen stěny z hlíny prorostlé kořeny a zpevněné dřevěnými podpěrami. Pusto, chlad, nepřátelská hluchá prázdnota všude kolem.

Chodba je tady na kraji úzká sotva pro dva lidi, aby se těsně protáhli kolem sebe a každý tvůj krok vlhce čvachtá, jak zvolna našlapuješ do měkké rozmáčené hlíny. Venku už kolik dní nepřetržitě prší. Průtrže mračen střídá jemné mrholení, ale déšť neustává. Snad Merlin posílá na svět potopu a nekonečnou mlhu. Svět se ztratil a v mlze jsi zmizel ze světa i ty.

Canis major

18. dubna 2010 v 22:19 | Dark Angel
Téma: Harry Potter
Postavy: Remus Lupin / Sirius Black
Varování: slash, +12, angst,...
Shrnutí: Kam až zavede vlkodlaka touha po odpovědích na mnoho otázek? A co způsobí setkání po více než dvanácti letech s někým, koho kdysi miloval?
Poznámka: Nakonec mi to nedalo a k jednorázovce O prázdninách přibyla celkem rychle druhá kapitola. Jak jsem slíbila, zde se vysvětlí, proč mě inspiroval právě níže uvedený verš od Pink Floyd. Na rozdíl od první kapitoly, takhle má daleko k PWP - žádný sex tu nenajdete, jen myšlenky, vzpomínky a slova, která je třeba říct... Přeji vám příjemné čtení...
Motto: Together we stand, divided we fall... (Pink Floyd)


***

Trvalo to pár let, než mi Sirius vysvětlil, co vlastně tenkrát udělal. Že to na mě celé nachystal, že mě chtěl úplně stejně jako já jeho, a tak pro mě připravil celou tu scénu v Komnatě nejvyšší potřeby. Všechno to bylo jen divadlo, o kterém já jsem nevěděl. A Sirius byl režisér, který dostal svého jediného herce přesně tam, kde ho chtěl mít. Podařilo se mu to velice nenápadně, nenásilně, aniž bych ho prohlédl.

O prázdninách

8. března 2010 v 21:26 | Dark Angel
Téma: Harry Potter
Postavy: Remus Lupin / Sirius Black
Varování: slash, PWP (porn without plot), +18, drogy, alkohol,...
Shrnutí: Mladý Lupin touží po svém dlouholetém kamarádovi. A jednou večer o prázdninách se dočká milého překvapení.
Poznámka: Měla jsem chuť napsat něco kratšího, co by se hodilo jako erotická jednorázovka a oproti mým obvyklým něžnostem se mi to trochu vymklo z ruky :-) Snad se bude líbit... Opět (jako obvykle), mě inspirovali Pink Floyd. Původně totiž povídka měla mít dvě části - až tam by se objasnil význam motta, ale povídka by pak už nebyla pouze PWP. Zatím ale zůstaňme u jednorázovky..
Motto: Together we stand, divided we fall... (Pink Floyd)

***

Kdysi mi říkali Náměsíčník. Jo, to byly časy slávy a štěstí. Vzpomínám si, jak jsem si před léty stěžoval, že nedělám nic jiného, než že žehlím průsery za své drahé kamarády. Někdy mě stáli až moc, ale já to obětoval rád. Nikdy před nimi třemi jsem nepoznal lidi, kteří by pro mě znamenali tolik a pro které bych i já byl nepostradatelný (a nejen proto že jsem byl prefektem a mohl jsem je krýt).

Peter potřeboval nás všechny, abychom mu pomáhali. Snad možná proto mu později tolik zavoněl falešný pocit moci. James měl rád, když za ním stáli lidé, kteří s ním souhlasili. Možná to zní divně, ale bylo to přesně tak. Byl ve své podstatě pohodovým klukem, ale tou frajeřinou, kterou předváděl celému okolí jen kryl svou skutečnou citlivou povahu. A Sirius... Musím se usmát při každé vzpomínce na něho...

Štedrý večer

9. února 2010 v 21:43 | Dark Angel
Téma: Harry Potter
Postavy: Severus Snape, Hermiona Granger, naznačen možný slashový pár
Varování: HET, bez omezení
Shrnutí: Uplynul nějaký čas od Poslední bitvy, ale ne všichni jsou v tomto čase spokojení...


***


Hermiona milovala Vánoce jako nic jiného. V Bradavicích bývalo tou dobou všechno ještě pohádkovější, než obyčejně. A že to už bylo co říct, jelikož Bradavice byly pohádkové samy o sobě.


Pokaždé, když se dívala na hrad na vysoké skále zasypaný sněhem, na teplá zlatá světla zářící z oken, cítila ten zvláštní třes v konečcích prstů - vzrušení z něčeho, co bylo ještě kouzelnější, než kouzla. Atmosféra Vánoc.

V Prasinkách vonělo pečivo a koření, v ulicích dětské sbory zpívaly koledy, na návsi stál ozdobený stromek. Nic se ale nemohlo rovnat samotnému hradu. Vánoční stromky ve Velké síni zářily zlatou a rudou, stříbrem a temnou zelení, žlutou, temnou modří, všemi barvami kolejí. Rampouchy na zábradlí, které nikdy neroztávaly, odrážely mihotavou záři svící visících ve vzduchu. Cesmína voněla všude, kam se vešlo.

Ten čas, čas Vánoc...

Motýlův křik 1 - Vlkodlakovo trápení

8. března 2009 v 20:52 | Dark Angel

28. 11. 2010 Počínaje dnešním dnem pracuji na ÚPRAVÁCH TÉTO POVÍDKY. Rozhodla jsme se ji kompletně přepsat, jelikož původní stav již nevyhovuje mým nárokům. Vyskytnou se změny v ději oproti původní verzi a možná pár kapitol přibude. Prosím tedy o strpení, než sem povídku vrátím. Vzhledem k mé vytíženosti to bude dlouhodobější proces. Děkuji za pochopení, Dark

Téma: Harry Potter,
Postavy: Remus Lupin/Severus Snape, James Potter, Molly Weasley, Harry Potter, Nymphadora Tonks, Alastor Moody, madame Rosmerta, Fred Weasley, Fénixův řád, Smrtijedi
Beta read: Syriana
Varování: tragické, slash, sexuální scény, nedoporučuji odpůrcům romantiky

Shrnutí: inspirováno písní Shine on you crazy diamond od Pink Floyd. Příběh o tom, jak by to také mohlo vypadat s životem Remuse Lupina, kdyby nebyl jen opovrhovaným vlkodlakem.

Poznámka: ...Remus Lupin. První a poslední dokázal na Severově tváři vyvolat úsměv i pláč. On jediný, jen on a nikdo jiný způsobil, že se naučil důvěřovat někomu jinému, než sám sobě...


***

Remus začal pracovat na ministerstvu kouzel. Nikdy nevěřil tomu, že by právě on tady mohl někdy ve svém mizerném životě pracovat, ale měl požadované vzdělání a tu práci přece jen dostal. V první chvíli si připadal až příliš troufalý, nakonec se ale rozhodl vsadit na štěstí. Přihlásil se do konkurzu na vedoucího odboru, když ministerstvo hledalo novou krev. S úsměvem teď říkal, že takovou krev tento odbor ještě nepoznal.

Jeho stanovištěm se tedy stal Odbor pro kouzelnou přepravu. Měl pod sebou asi dvacet podřízených a jejich pracovní náplň sestávala z obvyklé každodenní hory papírů, kontroly a přípravy přenášedel, schvalování bezpečnostních opatření kouzelné přepravy a nakonec i kontroly kvality závodních i dopravních košťat. Mimo to také zajišťovali dohled nad užíváním Obracečů času a prevenci jejich zneužívání.

Remus měl najednou hlavu plnou práce jako nikdy dřív a na nic jiného mu téměř nezbýval čas. Přesto ale nezanedbával práci pro Fénixův řád. Bydlel teď v domě na Grimmauldově náměstí a předával zprávy členů Řádu na schůzích i mimo ně.

Vlkodlakova nejhorší vzpomínka II

17. února 2009 v 18:57 | Dark Angel
Druhá a závěrečná část... Snad se bude líbit...

Vlkodlakova nejhorší vzpomínka I

17. února 2009 v 18:50 | Dark Angel

Hlavní postavy: Severus Snape/Remus Lupin, Nymfadora Tonksová, Minerva McGonagallová,...
Beta read: Syriana (mockrát děkuji :-*)
Varování: tragické, preslash
Shrnutí: Co všechno může způsobit nešťastný omyl v hodině vítězství?
Poznámka: napsáno před vydáním 7. dílu HP


Prosím o komentáře :-) Konečně je tahle povídka ve finální verzi včetně beta-readu. Syriana se bety zhostila s nadšením a vážně báječně ;-)
 
 

Reklama