Květen 2010

Black Velvet 14 - Amoritus

31. května 2010 v 10:45 | Dark Angel |  Black velvet
Téma: Harry Potter
Postavy: Remus Lupin / Severus Snape, Sirius Black, Albus Brumbál, Molly Weasley a další...
Varování: slash, místy OOC, +15, nedoporučuji odpůrcům romantiky
Shrnutí: Obětovat se pro milovanou osobu bývá snadné, ale ne vždy. Záleží na tom, CO musíme obětovat...
Poznámka:Mám pro vás dvě omluvy. První je všem čtenářům, že mi to trvalo tak strašně dlouho, než jsem dopsala další kapitolu. Útěchou vám možná bude, že už mám rozepsanou další, takže teď snad ty rozestupy budou kratší.
Druhá omluva patří všem, kterým se líbilo, jak přesně dodržuji v této povídce kánon. Stejně, jako jsem dosud kánon dodržovala, teď už jej dodržovat nebudu.
Motto: I když bychom rádi někdy čas prosili, aby se zastavil a dal nám v tom věčném kolotoči pár minut na oddech, nemáme ani nejmenší šanci na to, že by nás poslechl. A tak se stala ta spousta nešťastných věcí, které se stát neměly.

***

Remus neproniknutelně zabezpečil krb. Někdo ze Smrtijedů by mohl vystopovat cestu sem, a tak bylo nezbytně nutné krb znepřístupnit. Členové Řádu si budou muset poradit jinak - přijít prostě, po mudlovsku, dveřmi. Během následujících několika minut cítil Remus několikrát nápor velmi silné magie. Ovšem navrstvená bezpečnostní kouzla nebylo nijak jednoduché prolomit.

Vlkodlak na pár minut na vše ostatní zapomněl a přidal ještě další zabezpečující kouzla na celý dům. Teď byla nejdůležitější ochrana Ústředí. A tak se dům na Grimmauld place 12 stal okamžitě naprosto nepřístupným letaxovou sítí, nebylo již možné se sem přemístit. Sídlo Blackových v podstatě zmizelo ze světa. Pro všechny, ne jen pro vnější svět. Zmizelo i pro členy Řádu. Jediná možnost byly dveře.

***

Severus bezvládně ležel na pohovce až do soumraku. Remus zjistil, že neutrpěl jen povrchová zranění, měl i několik ošklivých zlomenin.Léčení nebude snadné ani pro kouzelníky.

Amor fati 10

15. května 2010 v 11:18 | Syriana |  Amor Fati
Téma: originální povídka
Postavy: Améli/ Desmod
Varování: HET, +18, zobrazení sexu
Poznámka: Věčnost je moc dlouhá, aby byl upír sám