Listopad 2009

Black Velvet 13 - Prozrazený

22. listopadu 2009 v 12:18 | Dark Angel |  Black velvet
Téma: Harry Potter
Postavy: Remus Lupin / Severus Snape, Sirius Black, Albus Brumbál, Molly Weasley a další...
Varování: slash, místy OOC, +15, nedoporučuji odpůrcům romantiky
Shrnutí: Někdy se stane, že nás potká něco, co bychom vůbec nečekali... A obvykle to bývá v tu nejméně vhodnou chvíli...
Poznámka: Opět se omlouvám za tak dlouhý rozestup mezi kapitolami... A chtěla bych ještě podotknout, pro všechny kterým se líbilo, že moje povídka zapadá velice přesně do časového sledu a do faktů zmíněných v knize, že odteď příliš zapadat nebude... Snad mi to odpustíte...
Motto: I když bychom rádi někdy čas prosili, aby se zastavil a dal nám v tom věčném kolotoči pár minut na oddech, nemáme ani nejmenší šanci na to, že by nás poslechl. A tak se stala ta spousta nešťastných věcí, které se stát neměly.

***

Za Remem práskly dveře. Práskly s takovým osobitým důrazem, až profesor-vlkodlak nadskočil. Rázem se vrátil zpátky na zem. Věděl už dávno, že fantazie se mu nevyplácejí - obvykle za ně platil dost vysokou cenu v podobě ještě silnějšího utrpení, než jaké prožíval za normálního stavu. Pochopitelně - lykantropovi lze splnit jen málokteré přání, ať už se jedná o myšlenku na vztah se Severusem Snapem nebo obyčejné přání mít vlastní byt a zaměstnání.

Dveře prásky a ledový hlas zamrazil: "Lupine, přestaň ze sebe dělat chudáka." Severus přišel vedle něj, opřel se zády o zábradlí a upřel pohled do jeho očí. Žádné objetí, žádná omluva, žádné vysvětlení. Místo toho další výčitky.