Říjen 2009

Homo homini lupus

27. října 2009 v 22:10 | Dark Angel |  Drabbles
Žánr: drabble
Varování: žádné
Téma: "Homo homini lupus"
Počet slov: 200Black Velvet 12 - Jen jeho

23. října 2009 v 11:09 | Dark Angel |  Black velvet
Téma: Harry Potter
Postavy: Remus Lupin / Severus Snape, James Potter, Sirius Black, Albus Brumbál a další
Varování: slash, místy OOC, +15, nedoporučuji odpůrcům romantiky
Shrnutí: Večery na ústředí jsou dlouhé... Obzvlášť, když profesor lektvarů začne připravovat své lektvary.
Poznámka: Všem se moc omlouvám, že mi další kapitola trvala tak dlouho. Rozhodně jsem na vás ale nepřestala myslet, a tak je kapitola konečně tady :-) Snad se vám bude líbit.
Motto: I když bychom rádi někdy čas prosili, aby se zastavil a dal nám v tom věčném kolotoči pár minut na oddech, nemáme ani nejmenší šanci na to, že by nás poslechl. A tak se stala ta spousta nešťastných věcí, které se stát neměly.


***

Remus vzal opatrně za kliku. Stiskl ji, jako by za dveřmi mohlo čekat rozlícené stvoření připravené k nečekanému útoku. Náhle si připadal jako vetřelec. Věděl, že sem neměl chodit, věděl, že mu nic není do toho, co Severus dělá, nepatřil mu, už dávno ne.

Bylo to trapné, uprostřed noci se vetřít do pokoje svého bývalého milence, jen tak, zpola oblečený. Nevěděl, co řekne, až spatří Severusovu tvář, jak se omluví. Prosté "jsem zvědavý" mu připadlo ještě trapnější, než samotný fakt, že se po nocích vkrádá do cizích pokojů.

Dveře zavrzaly a hladce, i když zvolna se otevřely. Remus opatrně vkročil přes práh do místnosti. Na moment jej oslnilo jasné světlo lamp na stěnách. Chvíli nic neviděl, ovšem vzápětí nastokrát zalitoval, že nezůstal v posteli a přes všechnu zvědavost se nepřinutil usnout. Po tom, co spatřil v následující vteřině, věděl, že neusne minimálně několik příštích nocí.

Pozdně letní drabble - odměny pro GLETI a HAJMI2003

6. října 2009 v 19:26 | Dark Angel
Tak vás opět zdravím, drahouškové. Konečně jsem našla chviličku, abych vložila článek s drabblátky, která mi došla. Jelikož se z vás všech zúčastnily jen DVĚ dámy, kterým těmto nastotisíckrát děkuji, že na mě tolik myslí, nepovažuji za správné, abych zde vyhlašovala jakékoli hlasování.

Drabblátka se mi moc líbí, jsou krásně napsaná, s citem, něhou a i způsob, jakým obě dámy uchopily zadané téma je velice originální.

Takže GLETI a HAJMI2003, obě vás tímto vyhlašuji VÍTĚZKAMI a nabízím vám, pokud chcete, své služby k dispozici. Máte-li nějaký nápad, který byste chtěly od mé maličkosti zpracovat jako drabble či povídku, popřípadě báseň, prosím, pište sem do komentářů nebo do vzkazů autorovi. Oběma vám ráda napíšu, co si budete přát, pokud to bude v mých silách. Jsem vám skutečně vděčná, že jste si na mě udělaly čas a napsaly tak krásná drabble. Děkuji.

A zde jsou: