Červen 2009

Black Velvet 1 - Černý samet

26. června 2009 v 21:30 | Dark Angel |  Black velvet
Téma: Harry Potter
Postavy: Remus Lupin / Severus Snape, James Potter, Sirius Black
Beta read: Syriana
Varování: slash, +15, nedoporučuji odpůrcům romantiky
Shrnutí: Jsou mladí, jsou výjimeční, jsou to Marauders. Náměsíčník, Červíček, Tichošlápek a Dvanácterák studují poslední dva roky v Bradavicích - a jak to tak bývá, během posledních pár měsíců se toho stane víc, než za celé předchozí roky.

***

"Náměsíčníku!"

Velmi pohledný, asi šestnáctiletý chlapec s dlouhými vlasy barvy letní noci cloumal s druhým, který ležel stočený do klubíčka v posteli. Bylo dopoledne pozdního jara a za okny nebelvírské věže stoupalo po obloze jasně zářící slunce.

"Tak vstávej ty ospalče! Jdem na snídani!" Ještě jednou s ním zatřepal a pak z něj stáhl deku.
"Co-se-děje?"zahučel druhý rozespale a téměř nesrozumitelně. Tento mladík, ne o mnoho starší, než ten druhý, měl světlé vlasy a byl by snad ještě hezčí než jeho kamarád, nebýt páru krvavých šrámů na tváři a tmavých kruhů pod pronikavě modrýma očima. Právě těma pomněnkovýma očima teď mžoural do slunečního světla. Vypadal velmi unaveně, ale když pomalu zamrkal do sluníčka, usmál se.
"Dobrý, Tichošlápku…"
"No to je dost, že se milostpán probudil. Dobrý ránko, Reme. Jestli ale honem nevstaneš, tak už moc dobrý nebude, protože na nás nezbude snídaně. James a Peter už jsou pryč a já jdu taky. Tak koukej vstávat…" usmál se Tichošlápek a zamířil ke dveřím z pokoje.


Black velvet

26. června 2009 v 19:41 | Dark Angel |  Black velvet
Tak drahouškové, s Motýlkem jsme se úspěšně rozloučili, trvalo to přesně čtrnáct týdnů (třináct kapitol, každý týden jedna + můj maturitní týden, kdy jsem kapitolu neuveřejnila). Je to dlouhá doba a já děkuji všem, kdo to se mnou prožívali od začátku do konce, i těm, kteří moji tvorbu objevili až později.

Teď bych vám chtěla nabídlout další povídku kategorie slash s názvem "Black velvet". Trvalo dost dlouho, než jsem ji dostala do stavu, ve kterém bych s ní byla spokojená, dlouho jsem se s ní mazlila, vypiplávala ji jako vlastní dítě, abych vám ji teď mohla představit :-) Doufám, že se vám bude líbit. Zatím je definitivně dokončená první část. O druhé části nechám rozhodnout vás samotné, jestli byste chtěli pokračování nebo nikoli.

Velvet se opět odehrává v době mládí Pobertů, ústřední pár opět tvoří Severus a Remus. Proč pořád oni dva? Protože je zbožňuji :-) Doufám, že pokud se vám líbil Motýl, Velvet se vám bude líbit také.

Tuhle povídku budu opět uveřejňovat každou sobotu - první část má pět kapitol. Zároveň bych chtěla začít uveřejňovat povídku s názvem "Marauders", kterou budu postupně dopisovat, takže nikdo neví, kolik vlastně těch kapitol ve finále bude mít :-) Každopádně se jedná o nejstarší povídku, kterou jsem vůbec napsala, je to het, takže ji budete nacházet pouze tady a aktualizace také zde, na blogu sester Snapeofilek.

Doufám, že se vám povídky budou líbit a že se ke mně budete stále s radostí vracet :-)

Děkuju všem :-*

Dark Angel

Kdo je Syriana

17. června 2009 v 21:43 | Dark Angel
Jméno a přezdívka: Syriana

Věk: 22

Znamení: Lev

Kolej: Zmijozel - samozřejmě


Kdo je Styx

10. června 2009 v 18:13 | Dark Angel
Matka Představená Řádu Severuse Snapea

- milující Severuse Snapea, slash, černou magii, temnotu, smrtijedy, Luciuse Malfoye, Reguluse Blacka, kouzla a zaklínadla, skotskou whisky, steaky s bramboráčky, Anglii, starověký Egypt, historii, muže, film, cestování.
Něco málo o mně:

Jméno a přezdívka: Styx

Věk: čarodějka v mladším kouzelnickém věku


Pohlaví: Žena, závidící mužům jejich pohlaví

Znamení: Hvězdy rozhodly, že až do konce života zůstanu pannou, sex ale provozuji pravidelně

Kolej: Slytherin

Kdo je Dark Angel

10. června 2009 v 17:56 | Dark Angel
Jméno: Angella Dark alias Dark Angel

Věk: 19

Znamení: rak, kůň

Kolej: Slytherin


Nová rubrika

10. června 2009 v 17:50 | Dark Angel
V rubrice Spřízněné duše uvedu profily a informace o svých přítelkyních/kolegyních/kamarádkách/věrných čtenářkách a tak dále... Chci tady mít stopu po všech, které mám ráda a kdo jsou pro mě důležití. Najdete tu i odkazy na jejich stránky a v podstatě vše, co budou dámy ochotné na sebe prozradit.

Smrt

10. června 2009 v 17:11 | Dark Angel |  Drabbles
Žánr: drabble
Varování: žádné
Téma: smrt
Počet slov: 130