Jenom větší bolest 2

8. dubna 2009 v 19:56 | Dark Angel |  Other slash
Postavy: Gregory House / James Wilson
Beta read: Syriana
Varování: pouze +18!, slash, PWP, náznak násilí
Shrnutí: Co všechno se může stát, když se doktor Gregory House předávkuje Vicodinem?

Poznámka: Druhá část je tady... Tak mě prosím nekamenujte, jestli se vám nebude líbit :-)

House konečně rozepjal kožený pásek a Wilson se vyděsil ještě víc, když House nepřestával dotírat. Teď se z něj pokoušel svléknout košili.
"Přestaň se bránit nebo to půjde po zlým..." zavrčel House nebezpečně pobaveným a vzrušeným tónem.
"Ty to myslíš vážně?!" vyjekl Wilson hlasem o dost vyšším než obvykle. Už si nemyslel, že je to divadlo.
"Jo," zavrčel House a přestal zápasit s Wilsonem i knoflíky jeho košile a jednoduše ji popadl a roztrhl.
"Pane bože!" vykřikl tlumeně Wilson.


House od něj na chvíli ustoupil a Wilson vyděšeně odskočil o pár kroků dál. Odvrátil se a začal si rychle zapínat pásek. Netušil proč, zatím k ničemu nedošlo, ale ruce měl roztřesené, a tak mu pásek pokaždé vyklouzl.

Než se mu jej podařilo zapnout, ucítil na svých zádech dotek druhého těla a Houseovy ruce mu prudce stáhly kalhoty. Pak do něj House zezadu strčil tak, že se musel rukama opřít o desku stolu, aby neupadl, a než se stihl narovnat a otočit, stáhl mu Greg i trenky. Pak se nad ním sklonil a zašeptal mu do ucha: "Uvolni se a nebude to bolet."

Wilson odevzdaně zavřel oči, když ucítil Houseovy ruce na svých zádech, jak sjíždí po jeho světlé kůži níž a níž. Dosáhly až na zadek a pak po bocích pokračovaly směrem kupředu. Otřásl se a samotného ho překvapilo, že nikoli odporem. Sklonil hlavu a překvapeně pozoroval, jak moc je náhle vzrušený. Už dávno ho tolik nevzrušil jediný lehký dotek.
"Máš krém?" zeptal se stroze House.

Wilson, stále ještě vyděšený a velice překvapený sám sebou, sáhl do horního šuplíku stolu a vytáhl krém na ruce, který občas používal. Pak se v něm opět probudil chladný rozum a vzdor. Narovnal se a otočil. House stál před ním, rozepnuté džíny, napůl stažené trenky. Jeho penis se tyčil vzhůru v celé své velikosti.

Přistoupil blíž k Jamesovi a vzal mu z ruky krém, který následně odložil na stůl. Wilson se kolem něj pokusil prosmeknout, aby mohl co nejrychleji zmizet a nechat zjevně sjetého přítele vystřízlivět, ale Greg ho prudkým pohybem zadržel, přitáhl ho k sobě a necitlivě ho políbil.

Zprvu nedobrovolně se Wilson nechal líbat, třásl se v Houseově sevření, a když mu Houseův jazyk začal pronikat mezi rty, zděšeně si uvědomil, že už se ani nesnaží bránit.

Jejich rty se proplétaly, Houseův jazyk opisoval křivku Jamesových zubů a on cítil, že jeho vzrušení začíná pomalu hraničit s šílenstvím. Vlastní tělo ho zradilo. Na jednu stranu chtěl, aby si ho House vzal přímo tady na tom místě. Přál si, aby mohl být jeho celou dlouhou noc, ale na stranu druhou se mu to příčilo - vždyť je to muž... oni oba jsou muži...

Nakonec vzrušení promluvilo za něj.

"Pane bože, Gregu..." vzdychl James, když už roztřesen vášní téměř nemohl stát na nohou. Jednoduše se vzdal. Přitiskl se ke svému příteli blíž a vášnivě ho políbil. V jeho polibku bylo mnohem více citu, než v Houseově.
"Hodláš se ještě bránit?" zeptal se House, když ho James přestal líbat. Těsně přitisknutý k Wilsonovu tělu si teprve teď rozepínal košili.

Wilson jen zavrtěl hlavou a poněkud prudce mu pomáhal se svlékáním. Líbal přítele na krku, zlehka ho kousl do ucha a když House vzrušeně vzdychl, vyburcovalo ho to k ještě větší intenzitě a vášnivosti polibků. Pomalu přejel jazykem přes Gregův krk a klíční kosti, líbal ho na hrudi, obkroužil bradavky a klesal níž, přes břicho k penisu.

Klekl si a pohlédl vzhůru. Greg měl zavřené oči, ruce na Wilsonových ramenou a rty trochu pootevřené. Wilson vzal opatrně špičku jeho penisu do úst. Někde nad hlavou se mu ozval povzdech, který mu dodal odvahu, a tak pomalu sjel svými rty až téměř ke kořenu. Začal ho pomalu sát a lízat, postupně zrychloval a jeho přítel stále hlasitěji vzdychal v návalech neovladatelného vzrušení. Jeho samotného vzdechy, které slyšel nad sebou, vzrušovaly až k nepříčetnosti.

Téměř zbavený všech smyslů vstal a dostrkal omámeného House ke stolu. Tam jej donutil opřít se o předloktí, popadl krém a nabral trochu na prsty. Políbil House doprostřed zad a zlehka mu přejel po zadku volnou rukou.
House tiše zasténal a široce se rozkročil. Wilson pomalu vklouzl nakrémovanými prsty mezi jeho půlky a pomalu jedním pronikl jen na samý kraj Houseova těla. Ten zrychleně oddechoval a sám se pomalu tlačil proti Wilsonově ruce.

"Líbí se ti to?" zeptal se Wilson s tváří u Houseova ucha a lehce mu dýchl na krk.
House trochu zaklonil hlavu a vydechl: "Nepřestávej."
Wilson přidal další prst a přejížděl jimi velmi pomalu a opatrně uvnitř Houseova těla. Druhou ruku položil na přítelův penis a něžně stiskl.
House se trochu natočil a podíval se na něj přes rameno. Wilson ho líbal na zádech, vzrušeně dýchal a tisk se k němu.
"Líbí se ti to víc, než bych čekal..." zavrněl Houseův chraplavý hlas.

Wilson zvedl hlavu. Chlapecky něžné oči upřel do chladných modrých, jež se na něj zkoumavě dívaly a beze slova House políbil. Dlouze, láskyplně, a když už se mu zdálo, že vzrušením zemře on i jeho přítel, ohnul na správném místě prsty ponořené v přítelově těle. A zároveň prudce zrychlil pohyb své ruky na Gregově penisu.

House se od něj odtáhl a prudce vykřikl v náhlém orgasmu. Prohnul se v zádech a následně klesl do Wilsonovy, již nastavené, náruče.
Když nával vzrušení opadl, nechal se dovést k pohovce a položit na záda. Wilson si sedl obkročmo přes jeho boky a znovu ho dlouze políbil. Vášnivěji, důvěrněji, propletl svůj jazyk s Gregovým a hladil jej všude, kam dosáhl.

Houseovy chladné ruce na jeho těle kroužily v širokých kruzích, mířily přes boky na záda a zadek, tiskly ho k sobě blíž, svíraly v objetí a pak jeho prsty, zcela náhle a jako na oplátku, pronikly do Wilsonova těla.

Wilson, zbavený posledních zábran, mu vycházel vstříc. Cítil, že i House je opět vzrušený. Bylo to rychlé, vášnivé a naprosto šílené, a když House nakonec vyhledal Wilsonovu prostatu, vykřikl James v opojení orgasmem. Jeho semeno pokrylo Houseovo bledé štíhlé břicho.

House se rychle obrátil tak, aby ležel na Wilsonovi a olízl mu okraj ucha. Z úst jeho přítele se ozvalo přerušované vzdychnutí a spokojeně zavřel oči.
"Zdá se mi to - nebo si to ve finále užíváš ještě víc, než já?"
Wilson líně pootevřel oči: "Je to lepší, než jsem si myslel." Usmál se a přitáhl si House blíž.

Greg se po chvíli pomalu zvedl: "Je čas přejít k dalšímu bodu večera." Sáhl po krému, který ležel pohozený vedle pohovky na zemi a pohlédl na Wilsona. Ten se pomalu posadil a naklonil se k němu. Políbil ho na krk a když se od sebe odtáhli, byli oba opět vzrušení intenzitou neočekávané vášně.

"Otoč se," řekl House hlasem tak strohým, že nepřipouštěl odpor.
Wilson si klekl. Točila se mu hlava a dosud nemohl uvěřit, co že to vlastně dělají. Také nemohl uvěřit, že mu to nakonec vůbec není nepříjemné, ba naopak - šílel vzrušením jako nikdy. Žádná žena mu nedokázala dát tolik, jako jeho dlouholetý přítel. Měl pocit, že za celý svůj život nikdy nepoznal takovou touhu. Všechno se během chvíle změnilo. Z kolegy se stal milenec...

Zavřel oči, chtěl vnímat jen ruce blízkého přítele, které se ho dosud dotýkaly jen velice zřídka, jak opisují křivky jeho těla, dotýkají se citlivých partií a pak jeho prsty znovu pronikají do něj. Chladný krém se na jeho kůži ohřívá a nakonec... jej zcela náhle a nečekaně vyplňuje Houseův penis.
Zprvu to bylo trochu nepříjemné, ale jakmile si Wilsonovo tělo zvyklo, začala ho znovu až příliš ovládat vášeň. Opět se neubránil vzdychnutí, přitiskl se ke Gregovi, jak nejblíže mohl bez bolesti, a když House začal nejprve pomalu a postupně rychleji přirážet, vycházel mu vstříc.

***

Trvalo dlouho, než oba vysílením klesli na pohovku, těla lesklá potem, a hluboce oddechovali. Oba se cítili zvláštně. Ani jeden dosud nepoznali to, co dnes v noci. Leželi propletení, House na zádech a Wilson obtočený kolem něho. Ruku měl přehozenou přes Gregův hrudník a na tváři se mu usadil výraz spokojenosti.

House se na něj beze slova díval. Wilson měl zavřené oči a vydechoval lehce pootevřenými rty.
House se musel pousmát. Vypadá tak nevinně, a přitom... Vtiskl příteli letmý, naprosto nehouseovsky něžný polibek.
Pak se mu před očima rozprostřela temnota a on usnul.

***

Když otevřel oči, ležel pod dekou na Wilsonově gauči. Venku již byl den, ale, jak se zdálo, nebylo tomu tak dlouho. Mohlo být tak hodinu po rozednění.
Druhý muž v místnosti nebyl.
House nevěděl, co ho probudilo, dokud se neposadil. Příšerná bolest se mu zaryla do mozku jako vrták do zdi.
"Co to sakra," zaklel, chytil se za hlavu a teprve, když bolet trochu povolila, ztěžka vstal. V noze bolestivě zaškubalo, a tak vytáhl lahvičku s Vicodinem a spolkl první dnešní dávku.
Obtočil se dekou a hledal své oblečení. Do posledního kousku bylo pověšené přes opěradlo jednoho z křesel u stolu. Wilson, když odcházel, musel tam jeho věci urovnat.

Oblékl se a vyšel na chodbu. Musí jít za svým pacientem. Myslel si, že ví, co mu schází. Tam, kde nepomohlo bdění, sny mu daly odpověď. I doktor House využívá svého nevědomí jako rádce. Pravda, dnes měl divné sny, ale odpověď na záhadu s pacientem v komatu už má.

Otevřel dveře a vkročil do pokoje. U bíle povlečené postele stál doktor James Wilson a zkoumal jeden z papírů vylézající z pravidelně pípajícího přístroje.
Zvedl hlavu od Houseova pacienta: "Gregu," řekl na pozdrav tichým nesmělým hlasem a sklopil pohled k podlaze.
"Co to s tebou dneska je, Wilsone?" House se podivoval přítelovu výrazu.

Přikročil k posteli svého pacienta a zkontroloval přístroje. Beze změn. Bude potřebovat provést pár testů.
Wilson vypadal zmateně: "Včera večer..." začal, ale House ho přerušil.
"Nech si to kázání zajít. Příšerně mě bolí hlava." Chytil se za kořen nosu a pomalu se otočil k odchodu: "Musím najít Chase a Cameronovou. Potřebuju, aby udělali několik testů."
"Gregu, ty o tom nechceš mluvit?" Wilson vypadal ublíženě.
"O čem jako?"
"O včerejší noci."

House se zastavil mezi dveřmi a zamyslel se. Pak Wilsona suše odbyl: "Nevím, jak jsi mě dostal do své kanceláře a je mi jasný, že mě hodláš zase kárat a posílat na odvykání. Ale včera mě ta proklatá noha bolela tolik, že jsem to nejspíš přehnal s Vicodinem. Mám naprosté okno, v mozku vymeteno a bolí mě hlava. Dej mi pokoj a kárání si nech na jindy."
Práskl dveřmi a byl pryč.

Jediné, co napadlo Jamese Wilsona, když neovladatelně klesl do křesla před pacientovou postelí, bylo: On si to vůbec nepamatuje. Byl pod vlivem...
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | E-mail | Web | 8. dubna 2009 v 20:50 | Reagovat

Moje prvotní reakce znamenala nadšení nad tím, že někdo vytvořil opět po dlouhé době Grega/Jimma.

Ale musím se vyjádřit tahle, Greg mi příjde hrozne OOC. A to opravdu strašně, Jimmyho bych ještě zkousla, ale Greg s tím svým sarkasticky, vždy slušně vulgárním slovníkem, tady mi to chybělo. Musím však pochválit poslední odstavec, pasáž psanou kurzívou. To bylo hezké. Nápad to špatný nebyl, ani to nebylo zle spracováno, jen ten Housův slovník...

2 Dark Angel Dark Angel | 8. dubna 2009 v 20:55 | Reagovat

Bellatrix: Moc děkuju za objektivní hodnocení. Pravda, OOC možná je... ale nikdo z nás to nemůže vědět jistě. Drogy, alkohol a vzrušení hraničící s šílenstvím mohou udělat leccos i s takovým sarkastickým mizerou, jako je Greg. Každopádně díky za přečtení a ještě víc za koment :-)

3 hajmi2003 hajmi2003 | 8. dubna 2009 v 22:02 | Reagovat

Tak a je to tady. Líbila se mi dobře popsaná scéna se sexem. Vážně nemůžu hodnotit OOC mluvu House, jako Bellatrix, ale podle toho co znám si myslím, že to jiné moc nebylo. Bylo mi líto chudáka Willsona. Přijde mi to trochu lehce smutný, ale zárověň i trochu legrační konec. Vůbec bych se nebránila pokračování!!!!!

4 Dark Angel Dark Angel | 8. dubna 2009 v 22:06 | Reagovat

Hajmi: A to sis myslela, že mě tenhle tvůj koment zklame? :-) Ani náhodou... díky moc... Abych napsala pokračování mi navrhovala i Syriana a dokonce nadhodila, o co by se mohlo jednat... takže děkuju vám oběma... je to dobrá motivace. Třeba se na pokráčko vrhnu... a pro Bellatrix se pokusím stvořit House méně OOC ;-)

5 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | E-mail | Web | 8. dubna 2009 v 22:42 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi vzala můj komentář takhle, když jsem jej odeslala, chvíli jsem váhala, jsou totiž povahově slabé autorky, které by toto braly spíš jako urážku, než jako oběktivní radu do života...:) Vážně tohle mě potěšilo, moc.

Navíc výtka to nebyla, jak jsi krásně pochopila. Fanfiction je úžasné ve své variabilitě, když chceš Grega OOC bude OOC jaký problém? Žádný, vždyť ve světě fantazie se může Greg klidně prohánět na tříkolce... To mi připomnělo, že jedna slečna u mě na blogu nerozdýchala párování Twilight Jasper/Edward. Opravdu smutné, jak se rozohnila...:))

Na ne-OCC Grega se budu moc těšit.

6 Syriana Syriana | 8. dubna 2009 v 22:51 | Reagovat

Mě se opravdu moc líbí, jak Angellka tuhle povídku napsala. A teď to zde nehájím jen jako její beta.

Jak Bellatrix napsala, fanfiction je úžasný ve variabilitě a kdo ví, jak může Greg vypadat, a zvlášť mluvit a konat, když spoliká celou pixlu vicodinu. Já myslím, že dost zvláštně.

Takže bych se hned s označením OOC neunáhlovala.

Ostatně nikdo nemůže naprosto přesně vystihnout Housův sarkasmus, ironii a jízlivost lépe než on sám :-D

Angellko, jen se pusť do dalšího pokračování. Já a určitě i mnoho dalších, se už teď těšíme :-P

Myslím, že jako prvotina z tohoto nechci říct Fandomu, ale nic lepšího mne nenapadá, je to víc než povedené

7 Lana Lana | Web | 8. dubna 2009 v 23:50 | Reagovat

Velice se mi to líbilo.

Je pravda že Hause je trochu OOC. K tomu napíšu přesně to co jsem napsala Narcise. Nikde nabylo ani naznačeno jak by se choval v mileneckám vstahu. Takže je to do určité míry volné. U ostatních postav to celkem víme.

No jak poradit: jedině snad. Koukat se na díli znovu a znovu až do oblbnutí :-)

8 Dark Angel Dark Angel | 9. dubna 2009 v 19:38 | Reagovat

Dámy moc vám děkuju za hodnocení... Pokusím se Grega vylepšit, ale jsem ráda, že se vám povídka líbila i tak, jak je :-) Hned, jakmile bude trocha času, pustím se do druhého dílu. Díky vám všem, vážně :-) Je to úžasná motivace k dalšímu zlepšování :-)

9 Silwen Silwen | Web | 13. dubna 2009 v 10:25 | Reagovat

Celé to bylo celkem fajn (ačkoliv jsem si říkala, že by povídka byla lepší rovnoou přidaná v jednom kuse a to z jednoho prostého důvodu: první část byla taková nevinná, zato ve druhé nešlo o nic jiného než o sex; kdyby byly spojené, možná by to vypadalo líp), ale konec... Konec mě bohužel zklamal.

Za prvé si neumím představit, že by prášky na bolest mohly vyvolat takovou absolutní amnézii, a za druhé mě překvapil Houseův postoj k tomu, že nahý ležel u Wilsona v kanceláři nahý. Neřekla bych, že Greg je typ člověka, který by se nepídil po tom, co se stalo.

Tak, to by snad z mé strany stačilo. :oD

10 Dark Angel Dark Angel | 13. dubna 2009 v 18:08 | Reagovat

Silwen: Jediné, co mohu říct - málokdo z nás dokáže přesně určit, co s člověkem udělá předávkování a alkohol... kromě toho - vysvětlení závěru je jednoduché - bylo mu blbě... když je člověku blbě, nezabývá se maličkostmi. A navíc - Houseovu mysl upoutalo mnohem víc to, že přišel na řešení svého problému - určil diagnózu ;-)

Každopádně děkuji za přečtení a za názor ;-)

11 Profesor Profesor | 4. května 2009 v 16:37 | Reagovat

No, moc hezké. Jediné, co mi dneska spravilo mizerný den.
Jelikož fandom neznám, tak nemohu říci, zda je House OOC nebo ne, ale líbilo se mi to, akorát ten konec mi přišel hrozně smutný, ačkoli bohužel odpovídající realitě. Opravdu přemýšlíš nad pokračováním?

12 tess tess | Web | 11. července 2009 v 1:40 | Reagovat

musim říct, že slashi na house sem řišla na chuť teprve nedávno. ale četla se jich dost na to abych mohla s klidem říct, že tohle byl jeden z těch nejpovedenějších. vůbec mi nevadilo, že je house ooc. ani sem si toho nevšimla. tak moc mě pohltila ta povídka. sex v ní je napsanej úžasně. hodně autorek se toho bojí ale ty ne a to se mi líbí. jenom doufám, že se na tu druhou řadu vrhneš co nejdřív. už se na to těšim.

13 Dark Angel Dark Angel | 11. července 2009 v 18:40 | Reagovat

[12]: tess!!! Ty ani nevíš, jakou radost jsi mi udělala! Je úžasné slyšet, že se ti tahle povídka tolik líbila. Pravdou ovšem je, že House už nějakou dobu nesleduji, takže ani pokračování (nebo jakákoli jiná povídka) na tohle téma zatím není v dohledu... Bohužel... Ale až bude, rozhodně se to dozvíš na Daily slashi...

14 Andromeda Andromeda | Web | 7. února 2010 v 14:53 | Reagovat

Uff...

Ako podľa mňa to bolo dobré. Moc dobré. Je pravda, že miestami OCC, ale...

Ach.

15 Hesteth Azees Hesteth Azees | Web | 17. května 2010 v 23:24 | Reagovat

Podle mého názoru je to povídka naprosto brilantní :) Pravda je, že občas se House chová ne úplně podle očekávání, ale nemyslím si, že je to špatně. A moc se mi líbí, jak se nebojíš popsat ostřejší scény. :)

16 Dark Angel Dark Angel | 19. května 2010 v 21:36 | Reagovat

[15]: D9ky moc... Ostřejší scény se popsat opravdu nebojím :-) Mám ráda trochu toho naturalismu... ;-) Za OOC se omlouvám, ale když podle mě je House někde v skrytu duše i hodný kluk :-D

17 Ivet Ivet | Web | 15. října 2010 v 21:21 | Reagovat

House je hodný kluk možná tak pod vlivem, a to jen ve chvílích, kdy není příliš rozdováděný.. jako v této povídce, která je vážně skvělá. Moc se mi to líbilo. I přes trošku OOC House. Povídek na ty dva je na českém fanu strašně málo, a proto si tohoto dílka velmi vážím. Snad první pořádné PWP, co jsem s nimi četla. :)) I když je mi Jimmyho líto.. Díky moc a pokud napíšeš pokračování, určitě tím nepotěšíš jen mě. :))

18 Dark Angel Dark Angel | 16. října 2010 v 10:50 | Reagovat

[17]: Ivet, mockrát děkuji za kladné hodnocení :-) To OOC se tady (a nejen tady) řešilo už mnohokrát, dokonce jsem spolu s jednou další autorkou uvažovala o spoluautorské předělávce této povídky, ale nakonec jsem zůstala u této verze. Je tak trochu OOC, ale to přece nikdy nikdo nezakázal :-) Děkuji ti za přečtení a jsem MOC ráda, že se ti líbila ;-)

19 Anastázie Anastázie | Web | 12. ledna 2011 v 18:31 | Reagovat

Tak první část byla jen takové naťuknutí...a tohle? pravý opak. Moc dobře se to četlo, to, jestli je House OOc či ne neumím posoudit (viz koment u předešlé části), ale povídka je vážně moc pěkná. Jak už tu pár lidí psalo, i mě se líbí, že se nebojíš rozepsat scény typu gauč, postel, či kde se to ještě dá dělat :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama